2016 METŲ TAURAGĖS SPORTO NOMINACIJOS
METŲ SPORTININKAS
Julius Optas - Pasaulio ir Europos jaunimo svarsčių kilnojimo II vietos laimėtojas.
Justas Optas - Pasaulio ir Europos jaunimo svarsčių kilnojimo II vietos laimėtojas.
Tomas Pakutinskas – Pasaulio pankrationo čempionas.

METŲ TRENERIS
Sigita Bajorinaitė – Tauragės SM merginų futbolo komandos trenerė
Jonas Dereškevičius – Tauragės automobilių sporto klubo treneris.
Jonas Šileris – badmintono klubo VOLANAS treneris.
Giedrius Vaištaras – bokso klubo SC KOVA treneris.
Edvardas Žemgulis - Tauragės krepšinio klubo treneris.

METŲ PERGALĖ
Benas Kiaulakis – Lietuvos motokroso čempionato II vietos laimėtojas.
Eltonas Meleckis – Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionas.
Kasparas Navickas – Europos ralio-kroso čempionato III laimėtojas.
Justas Petravičius – Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionas

METŲ PASIEKIMAS
Rugilė Altaravičiūtė – Europos bokso čempionato dalyvė.
Iveta Lešinskytė – Pasaulio bokso čempionato dalyvė.
Edgaras Venckaitis – Rio de Žaneiro Olimpinių žaidynių ir Pasaulio čempionato dalyvis.

METŲ SPORTO KLUBAS
Badmintono klubas VOLANAS.
Bokso klubas SC KOVA.
Svarsčių kilnojimo klubas TAURO SVARSTIS.

METŲ KOMANDA
Tauragės SM merginų futbolo komanda – Lietuvos moterų futbolo I lygos IV vietos laimėtoja.
Tauragės TAURO jaunimo futbolo komanda – Lietuvos jaunimo čempionato IV vietos laimėtoja.
Tauragės krepšinio klubas – Lietuvos regionų krepšinio lygos čempionato II vietos laimėtojas.
Tauragės ŠILTAURA-SM – Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionato VII vietos laimėtoja.

METŲ ŽAIDĖJA
Skaistė Bajorinaitė - Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato IV vietos laimėtoja.
Gabrielė Janušonytė – Lietuvos jaunimo badmintono čempionato II vietos laimėtoja.
Vestina Neverdauskaitė – Lietuvos futbolo federacijos moterų A lygos čempionė.

METŲ ŽAIDĖJAS
Matas Jogėla – Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinės narys.
Lukas Jurys – Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionato II vietos laimėtojas
Dovydas Razas – Lietuvos badmintono čempionato III vietos laimėtojas.
Ernestas Šetkus – Lietuvos futbolo rinktinės narys.
Renaldas Šileris – Lietuvos badmintono čempionato III vietos laimėtojas.

METŲ JAUNASIS TALENTAS
Ieva Grikšaitė – Europos jaunučių šachmatų čempionato IV vietos laimėtoja.
Grąžvydas Kervelis – Lietuvos moksleivių graikų-romėnų pirmenybių III vietos laimėtojas.
Kamilė Kuraitė – Lietuvos autokroso čempionato III vietos laimėtoja.

METŲ SPORTO RENGINYS
Lietuvos autokroso čempionato etapas.
Bėgimas Lietuvos karių dienai paminėti.
Bokso mačas Lietuva – Suomija.
Brolių Venckaičių graikų-romėnų imtynių turnyras.

METŲ SPORTO VETERANAS
Stanislovas Aukštkalnis – automobilių ralio ,,Kauno ruduo“ veteranų I vietos laimėtojas.
Jonas Šileris – Baltijos šalių veteranų badmintono pirmenybių nugalėtojas.
Aloyzas Urbikas – Lietuvos triatlono taurės II vietos laimėtojas.
Bronius Venclova – Lietuvos veteranų bėgimo taurės laimėtojas.
Levonas Vitkus - automobilių ralio ,,Kauno ruduo“ veteranų I vietos laimėtojas.

Balsuoti už nominantus galite el. paštu sportocentras3@gmail.com iki 2016 m. gruodžio 28 d.
Visos nominacijos Word tipo dokumente - nominacijos.docx.
2016-12-19