2017 m. Tauragės sporto apdovanojimai


METŲ SPORTININKAS
Julius Optas – Pasaulio ir Europos svarsčių kilnojimo čempionato prizininkas ir rekordininkas.
Justas Optas – Pasaulio svarsčių kilnojimo vicečempionas ir rekordininkas, Europos jaunimo čempionas.
Justas Petravičius – Pasaulio kariškių graikų-romėnų imtynių čempionato prizininkas, Baltijos šalių pirmenybių nugalėtojas.

METŲ TRENERIS
Gintaras Cemnalianskis – kyokushin karate klubo TAURUS treneris.
Jonas Šileris – badmintono klubo VOLANAS treneris.
Giedrius Vaištaras – dvikovinių sporto šakų klubo SC KOVA treneris.
Edvardas Žemgulis – Tauragės krepšinio klubo treneris.
Rimvydas Varanavičius – svarsčių kilnojimo klubo TAURO SVARSTIS treneris.

METŲ PERGALĖ
Eltonas Meleckis – Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionas.
Iveta Lešinskytė – Lietuvos moterų bokso čempionė.
Justas Petravičius – Pasaulio kariškių graikų-romėnų imtynių čempionato prizininkas, Baltijos šalių pirmenybių nugalėtojas.

METŲ PASIEKIMAS
Rokas Baciuška – Europos ralio-kroso Rygos etapo II vietos laimėtojas.
Kasparas Navickas – Europos ralio-kroso čempionato IV vietos laimėtojas.
Julius Optas – Pasaulio ir Europos svarsčių kilnojimo čempionato prizininkas ir rekordininkas.
Rugilė Altaravičiūtė – Europos jaunimo bokso čempionato dalyvė, Lietuvos jaunimo bokso čempionė.

METŲ SPORTO KLUBAS
Badmintono klubas VOLANAS.
Dvikovinių sporto šakų klubas SC KOVA
Imtynių klubas TAURRIS.
Svarsčių kilnojimo klubas TAURO SVARSTIS.
Šachmatų klubas TAURAGIS

METŲ KOMANDA
Tauragės SM merginų futbolo komanda – Lietuvos jaunių merginų futbolo čempionato IV vietos laimėtoja.
Tauragės futbolo mokyklos jaunių komanda – Lietuvos jaunių I lygos pirmenybių II vietos laimėtoja.
Tauragės TAURO jaunių futbolo komanda – Lietuvos jaunių I lygos pirmenybių II vietos laimėtoja.
Tauragės krepšinio klubas – Lietuvos regionų krepšinio lygos čempionas.
Tauragės ŠILTAURA-SM – Lietuvos rankinio federacijos I lygos čempionato VII vietos laimėtoja.

METŲ ŽAIDĖJA
Vestina Neverdauskaitė – Lietuvos futbolo federacijos moterų A lygos čempionė.
Viltė Paulauskaitė – Lietuvos jaunučių badmintono čempionato II vietos laimėtoja.
Akvilė Stapušaitytė – Lietuvos badmintono čempionė.

METŲ ŽAIDĖJAS
Lukas Jurys – Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionas, Lietuvos taurės laimėtojas.
Jonas Levickas – Lietuvos regionų krepšinio lygos čempionas.
Ernestas Šetkus – Lietuvos futbolo rinktinės narys.
Renaldas Šileris – Lietuvos badmintono čempionato II vietos laimėtojas.
Lukas Artimavičius – Lietuvos futbolo federacijos taurės laimėtojas.

METŲ JAUNASIS TALENTAS
Rūta Grikšaitė – Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionato II vietos laimėtoja.
Gabija Gruzdytė – Europos jaunučių kyokushin karate čempionato VI vietos laimėtoja.
Gražvydas Kervelis – Lietuvos jaunučių graikų-romėnų pirmenybių III vietos laimėtojas.
Mija Paulauskaitė – Lietuvos vaikų rankinio čempionato nugalėtoja, rezultatyviausia čempionato žaidėja.

METŲ SPORTO RENGINYS
Lietuvos autokroso čempionato etapas.
Bėgimas Lietuvos karių dienai paminėti.
Dvikovinių sporto šakų turnyras TAURRIS CUP
Lietuvos triatlono taurės etapas

METŲ SPORTO VETERANAS
Stanislovas Aukštkalnis – automobilių ralio ,,Aplink Lietuvą“ veteranų I vietos laimėtojas.
Romas Ščiuckas – Lietuvos veteranų automobilių slalomo Tauragės etapo nugalėtojas.
Aloyzas Urbikas – Lietuvos veteranų triatlono čempionato III vietos laimėtojas.
Bronius Venclova – Lietuvos veteranų bėgimo taurės dalyvis.
Levonas Vitkus - automobilių ralio ,,Aplink Lietuvą“ veteranų I vietos laimėtojas.
Petras Rakauskas – Pasaulio veteranų jėgos trikovės čempionas.

Akimirkas iš apdovanojimų įamžino Tauragės kabelinė televizija - https://www.youtube.com/watch?v=19OOsvLlneM
2017-12-16