VI-asis Vytauto Bučnio atminimo taurės krepšinio turnyras
Rugsėjo 22-23 dienomis, Tauragės Bastilijos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko jau šeštasis, tradicinis Vytauto Bučnio atminimo taurės krepšinio turnyras. Šiemet jame jėgas išbandė komandos iš Tauragės, Klaipėdos, Šilutės ir Plungės.

Penktadienį pirmieji į kovą stojo Klaipėdos "Nafta-Uni-Akvaservis" ir Šilutės "Šilutė" krepšininkai. Šviežiau atrodę ir aktyviau rungtyniavę šilutiškiai jau prieš ilgąją pertrauką susikrovė persvarą, kurios vėliau neiššvaistė ir šventė pergalę, bei pateko į finalą. Antrajame pusfinalyje kovojo šeimininkai Tauragės krepšinio klubas ir Plungės "Olimpo" komandos. Savų žiūrovų palaikomi tauragiškiai gana greitai išsprendė visus reikalus ir užtikrintai laimėję rungtynes, taip pat pateko į turnyro finalą.

Šeštadienis prasidėjo rungtynėmis dėl trečiosios vietos, kuriose Klaipėdos komanda tik po atkaklios kovos sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš "Olimpo" ekipą. Po šių rungtynių sekė tritaškių konkursas. Finale susikovė du "Šilutės" komandos atstovai, o geresnis šįkart buvo ir konkursą laimėjo T. Tamošiūnas.

Na ir turnyro kulminacija, finalinės rungtynės tarp Tauragės krepšinio klubo ir "Šilutės" komandų. Šeimininkai nuo rungtynių pradžios išsiveržė į priekį, bet čia pat gavo šaltą dušą - traumą patyrė vienas komandos lyderių T. Žioba. Komandoms grįžus tęsti rungtynes, tauragiškiai sugebėjo neprarasti susikaupimo, atlaikė visus Šilutės mėginimus perlaužti rungtynių eigą ir šventė pergalę rezultatu 88:71.
Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Tauragės atstovas - A. Kvedaravičius.

2017-09-18