Finišavo 3x3 vasaros krepšinio lygos pirmenybės
Rugpjūčio 8 dieną, kaip ir daugumą vasaros antradienių, būrys krepšinio mėgėjų vėl šurmuliavo Žalgirių gimnazijos stadione. Žiūrovų ir šurmulio buvo kiek daugiau nei įprastai, nes tai buvo finalinis etapas, kuriame paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė ir taurių laimėtojai.Trečią kartą surengtose pirmenybėse šiemet dalyvavo 13 komandų iš Tauragės rajono. Paskutiniame etape paaiškėjo "Iššūkio", "Mažosios", bei "Didžiosios" taurių laimėtojai.
"Iššūkio" taurę iškovojo komanda "Grifai", "Mažosios" taurės laimėtojai - "Piristūkinai", o "Didžiosios" taurės ir visos vasaros lygos čempionais tapo komanda "Žalgiriniai".
Visos komandos galutinėje rikiuotėje pasiskirstė sekančiai: 1. Žalgiriniai, 2. Projektas X, 3. Fortūna, 4. Senvagė, 5. Piristūkinai, 6. Dauglaukis, 7. Dobilai, 8. Žygaičiai, 9. Grifai, 10. Egzotika, 11. Virdaina, 12. Ant Durniaus, 13. Kolegos
Kaip įprastai aikštelėje netrūko kovos ir intrigos, o po finalinio švilpuko - medalių, taurių ir dovanų dalyviams. Po apdovanojimų komandos tradiciškai sustojo bendrai nuotraukai, po to skirstėsi ruoštis artėjančiam salės krepšinio sezonui. O vienas iš lygos organizatorių patvirtino, kad 3x3 vasaros lyga vyks ir kitais metais.
2017-08-12