Tauragės krepšinio klubas - 2017 metų RKL čempionai!
Prireikė penkerių finalo serijų, kad Tauragės krepšinio klubas pasiektų savo tikslą - iškovotų RKL čempionų vardus ir galimybę sportiniu principu žengti į NKL. Dėl to paskutinė - lemiama pergalė, iškovota sausakimšoje namų arenoje, tapo mažų mažiausiai 5 kartus saldesnė visai komandai. Taip pat ir jos sirgaliams, bei visam miestui.Paskutinės varžybos, kaip ir visa serija su Kauno raj. "Omegos" komanda klostėsi permainingai, bet po ilgosios pertraukos pasikrovę papildomos energijos ir motyvacijos Tauragės žaidėjai ne tik greitai panaikino deficitą, bet šovė į priekį ir nebeprisileido varžovų pavojingų atstumu.
Tauragės KK - Omega 75:55 (7:13 17:20 31:9 20:13)
Paskutinėse rungtynėse komandą į priekį vedė: L. Radavičius (13 tšk., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam. - 26 naudingumo balai), T. Žioba (17 tšk., 4 atk. kam., 3 blokai - 22 naudingumo balai) ir A. Kvedaravičius (16 tšk., 8 išpr. praž. - 15 naudingumo balų). Tačiau jiems puikiai talkino visi likę komandos draugai, bei itin gausiai susirinkę sirgaliai. Tauragės Bastilijos kompleksas jau senokai nematė tokio antplūdžio.Po rungtynių komanda dar ilgai šventė, fotografavosi su šokėjomis ir sirgaliais. Laistė šampaną, dalino interviu ir džiaugėsi taip ilgai lauktais ir pagaliau iškovotai medaliais, bei čempionų taure.
Kalbintas komandos vadovas G. Sakalauskas patvirtino, kad komanda šiuo metu nemato jokių kitų pasirinkimų tik keltis į aukštesnę - NKL lygą, bei išmėginti savo jėgas ten kur siekė patekti jau 7-erius metus.
2017-04-28