Pradinis     Veiklos sritys     Paslaugos     Foto     Nuorodos     Administracinė informacija     Teisinė informacija     Struktūra ir kontaktai  
Sporto renginiai 
Bastilijos sporto kompleksas  
Bastilijos sporto komplekse Jūs rasite sporto salę su persirengimo kambariais ir dušais, treniruoklių salę, stalus žaisti stalo tenisą, 30 vietų konferencijų salę, kavinę-bufetą, poilsio parką. Teikiamos apgyvendinimo paslaugos.
BASTILIJOS kompleksas kasmet priima visus norinčiuosius sportuoti. 1039 kvadratinių metrų ir 8,6 metrų aukščio sporto salė pritaikyta žaisti rankinį, krepšinį, badmintoną, tinklinį. Joje galima rengti įvairias dvikovinio sporto šakų varžybas. Kiekvienais metais komplekse organizuojamos įvairios sportinės stovyklos. Kviečiame visų sporto šakų atstovus treniruotis BASTILIJOS komplekse, rengti sportines varžybas ir stovyklas. Neišeidami iš pastato stovyklautojai gali gyventi, sportuoti sporto ir treniruoklių salėse, skaniai ir nebrangiai maitintis vietinėje kavinėje. Rytais galima bėgioti ir pailsėti poilsio parke. Vos už 100 m nuo komplekso yra maudytis tinkamas vandens telkinys, kieme įrengtos dvi lauko krepšinio aikštelės.Sporto salės nuoma.
Apgyvendinimo paslaugos.
Treniruoklių salė.
Stalo tenisas.
Dušas.
Posėdžių salė.
Sauna.

Patvirtintas paslaugų kainoraštis - Bastilijos komplekso paslaugu tarifai.docx
Adresas: Gaurės g. 27a, Tauragė 72329
Telefonas: (8-446) 61447

TAURAGĖS
SPORTO CENTRAS

Įm. kodas 188720931
Vytauto g. 141, 72210 Tauragė | Tel./faks. (8 446) 61 802
El. p. sportocentras3@gmail.com